Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
ŞAHİN;KICK BOKS MİLLİ TAKIMIN DA PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Cuma, 15 Mayıs 2009 01:00

      

 Kulübümüzün başarılı sporcusu Emre Şahin, Kick Boks Milli takımına seçildi. Şahin, Milli forma altında ilk mücadelesini Balkan Şampiyonasında verecek. Erzurum ilk defa kick boks milli takımını sporcu vermenin gururunu yaşıyor.

KİCK BOKS MİLLİ TAKIMINDA BİR ERZURUMLU
       Türkiye Kiks Boks Federasyonun 2009 yılı faaliyet programında yer alan Büyükler ve Genç Balkan Kiks Boks Şampiyonası 29 – 31 Mayıs 2009 tarihlerinde Antalya ilinde yapılacak. 2008 yılında Türkiye Şampiyonasında dereceye giren Kulübümüz Sporcusu Emre Şahin, Ülkemizi temsilen Milli takıma seçildi. Erzurum, kick boks tarihinde bir sporcunun ilk kez Milli takıma seçilmesinin gururunu yaşıyor.
Emre Şahin’in Milli takıma seçilmesinin Kıck Boks branşında da Erzurum için gurur kaynağı olduğunu belirten kulüp başkanımız Ahmet Çelebi, “ Yaptığımız çalışmalar boşa gitmedi. Tabi ki; bu yerlere gelebilmek için düzenli çalışmak gerekiyor. Çelebi spor olarak bunu başardığımıza inanıyorum.Balkan şampiyonası içinde aynı ciddiyette çalışmalarımıza devam ediyoruz. 29–31 Mayıs 2009 tarihlerinde yapılacak olan Kick Boks Balkan Şampiyonasında da Emre kardeşimizi madalya ile bekliyoruz'' diye konuştu.
 

Son Güncelleme: Çarşamba, 27 Mayıs 2009 14:23
 
TwitterFacebook

Comments are now closed for this entry