Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
ÇELEBİ'NİN ASLANLARI BALKANLARDA COŞTU. PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Pazar, 18 Ekim 2009 13:00

16-18 Ekim 2009 tarihlerinde Balıkesir Burhaniye' de yapılan Balkan Karate Şampiyonası 350 Sporcunun katılımı ile yapıldı.

Erzurum dan 4 sporcunun milli takımda ülkemizi temsil ettiğini ve 4 sporcumuzun da müsabakalarda madalya aldığını kaydeden Karate il temsilcisi Ahmet Çelebi elde edilen başarının ilimiz için gurur verici olduğunu bildirdi.

Müsabakalarda 68 kg da Cihat KIRCI Balkan şampiyonu,

61 kg da Burak AKBULUT Balkan ikincisi,

55 Kg da Enes KAYA Balkan ikincisi ve yine

55 kg da Mustafa ÇETİN Balkan üçüncüsü

olarak 4’de 4 yapmışlardır.

Kasım ayında Fas ta yapılacak olan Dünya Karate şampiyonasında ise Cihat KIRCI ve Enes KAYA ülkemizi temsil etmek üzere milli takım kadrosuna girdiler.

Son Güncelleme: Cuma, 11 Haziran 2010 13:59
 
TwitterFacebook

Yorumlar

 
# COMMENT_TITLE_R E ÇELEBİ'NİN ASLANLARI BALKANLARDA COŞTU.cihat 19-10-2009 01:48
Balıkesirde yapılan Balkan şampiyonasında ülkemizi ve güzide memleketimizi başarıyla temsil edip,bileklerin in hakkıyla balkan şampiyonluğu ikincilik ve üçüncülük derecesiyle Erzuruma dönen sporcu kardeşlerimizi kendi imkanlarıyla çalıştıran çelebispor kulüp başkanı ve hocası sayın Ahmet Çelebi,yine kulübün hocası muhammed çelebi,sporcu kardeşlerim:Cih at Kırcı,Burak Akbulut,Enes Kaya,Mustafa Çetin başta olmak üzere bu başarıda emeği geçen tüm kulüp personelini kutlar,başarıla rının devamını dilerim...
 
 
# tebrikzeynep kökbiber 29-10-2009 18:51
:-) :D :twisted: :P :-?: :-) DERECE YAPAN ABİLERİME BAŞARILAR DİLİYORUM HEPSİ ÇALIŞMANIN
SONUCUNDA AMAÇLARINA ULAŞTI :lol: ÇOK İYİ DERECELER GÖSTERMİŞLER.
ONLARI TEBRİK EDİYORUM İNŞALLAH BEDE ONLAR GİBİ BAŞARILARA İMZA ATARIM.TABİ DAHA BİTMİŞ OLAMAZ SIRAD DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU HEDEFİNİZ OLMALI.BENİM İSE TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU.1. OLAMAYAN ABİLERİM DE ÇOK İYİ DERECELER YAPMIŞLAR.ONLAR IDA KUTLUYORUM.AMA ONLARIN HEDEFLERİ ŞAMPİYONLUK.HİÇ CANINIZI SIKMAYIN O BİR BALKAN ŞAMPİYONASI ORAYA GİTMK BİLE BÜYÜK ONUR SİZİN İÇİN ÖYLE DEĞİLMİ?AMAAAA CİHAT ABİ DE ÇOK İİ BİR DERECE YAPMIŞ AİLECEK SENİ TEBRİK EDİYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ AHMET HOCAMADA BİZ ERZURUMLULARIN İSİMLERİNİ YÜKSELTECEK ÖĞRENCİLER YETİŞTİRDİĞİ İÇİN ONUDA TEBRİK :P :P :P :P :o EDİYORUM... :P :P :P :P
 

Comments are now closed for this entry