Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
FAS'TA YAPILAN DÜNYA ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI... PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Pazartesi, 16 Kasım 2009 13:39
Cadet Kumite Female 54+ kg
1 FRA328 Agathe Duval
2 CHN137 Xiaoyan Yin
3 EGY263 Alaa Ahmed
3 ITA333 Chiara Zuanon

Cadet Kumite Male -63 kg
1 EGY271 Abdalla Ibrahim
2 ESP429 Rodrigo Ibanez
3 ENG281 Thomas Hickman
3 HUN183 Daniel Jurca

Cadet Kumite Male -70 kg
1 FRA294 Steven Balzan
2 EGY276 Zeyad Sharaby
3 MAR164 Ilyass Es Zaouy
3 NED184 Marciano Dekker


Cadet Kumite Male 70+ kg
1 ITA323 Claudio Carrubba
2 EGY268 Omar Elsayed
3 IRI193 Shahin Balalaei Soumehsaraei
3 SRB176 Aleksandar Sestakov

Cadet/Junior Team Kata Female
1 ALGERIA ALG
2 EGYPT EGY
3 GERMANY GER
3 PERU PER

Cadet/Junior Team Kata Male
1 TURKEY TUR
2 EGYPT EGY
3 FRANCE FRA
3 MOROCCO MAR

Cadet Kata Female
1 EGY250 Shaimaa Solyman
2 JPN212 Yuriko Fukushi
3 FRA300 Jessica Hugues
3 SVK266 Dorota Balciarova

Cadet Kata Male
1 VEN187 Jorge Martinez
2 IRI200 Abolfazl Shahrjerdi
3 JPN211 Yutaka Tahara
3 MEX175 Jaime Anaya

Cadet Kumite Female -47 kg
1 TUR336 NESLİHAN ÇALIŞKAN
2 JPN208 Haruka Miyazaki
3 EGY275 Areeg Rashed
3 FRA330 Sophia Bouderbane


Cadet Kumite Female -54 kg
1 SRB177 Adriana Vicovac
2 NOR148 Hege Haavaldsen
3 HUN190 Hanna Kereszturi
3 VEN176 Aurimer Campos

Cadet Kumite Male -52 kg
1 ITA329 Luca Maresca
2 JPN207 Mizuki Iwamuro
3 FRA337 Marc Alexis Rouret
3 TUR350 KEREM ALİ ZEREN

Cadet Kumite Male -57 kg
1 EGY236 Mohamed Radwan
2 IRI198 Shahin Naghipour Jafari
3 ITA307 Francesco D Onofrio
3 TUR304 GÖKSEL KARACAN

Junior Kumite Female -59 kg
1 BEL174 Laura Pradelli
2 SRB167 Sanja Cvrkota
3 FRA309 Lucie Ignace
3 USA199 Miya Leeta Holley

Junior Kumite Female 59+ kg
1 CRO260 Ivona Tubic
2 TUR335 HAFSA ŞEYDA BURUCU
3 ITA328 Laura Maniscalco
3 POR168 Ines Barbero

Junior Kumite Male 76+ kg
1 ITA262 Lorenzo Ernano
2 IRI195 Sajad Ganjzadeh
3 EGY269 Mohamed Elsayed
3 MAR170 Soufiane Boudabbouz

Junior Kata Female
1 JPN216 Hikaru Ohno
2 USA196 Sakura Kakumai
3 FRA307 Aolexandra Feracci
3 PER127 Ingrid Aranda

Junior Kata Male
1 JPN219 Naoyuki Yoshida
2 NZL150 Andrew Rahardja
3 EGY235 Ziad Bazan
3 MNE161 Mijat Vojvodic

Junior Kumite Female -48 kg
1 JPN216 Hikaru Ohno
2 EGY265 Mayada Aly
3 FRA308 Emilie Thouy
3 USA197 Tyler Avery Wolfe


Junior Kumite Female -53 kg
1 FRA333 Sohad El Kati
2 AUT191 Bettina Plank
3 BIH240 Eldina Maslo
3 VEN181 Genesis Navarrete

Junior Kumite Male -55 kg
1 IRI197 Omid Hosseinpour
2 ENG271 Ryan Jay
3 EGY273 Magdy Mohamed
3 JPN213 Keisuke Takatsuka

Junior Kumite Male -61 kg
1 NED182 Lesley Zut
2 FRA293 Marvin Garin
3 HUN189 Zoltan Kohegyi
3 TUR301 ERMAN ELTEMUR


Junior Kumite Male -68 kg
1 IRI187 Bahman Asgari Ghoncheh
2 FRA332 Logan Da Costa
3 DEN134 Mike Bjerregaard
3 EGY277 Ahmed Solyman

Junior Kumite Male -76 kg
1 IRI194 Ali Fadakar
2 FRA304 Jordan Laugier
3 CRO249 Josip Livada
3 EGY246 Mahmoud Nada

Under 21 Kumite Female -53 kg
1 JPN192 Miki Kobayashi
2 ALG200 Dyhia Chikhi
3 SCO162 Chloe Maclean
3 SVK285 Jana Vojtikevicova

Under 21 Kumite Female -60 kg
1 SVK215 Dagmara Kubinska
2 FRA318 Lucile Breton
3 NZL137 Letitia Carr
3 PER129 Alexandra Grande

Under 21 Kumite Female 60+ kg
1 CHN109 Qiufeng Wu
2 HUN170 Sandra Metzger
3 DEN132 Louise Fensholdt
3 NED168 Esther Van Schaik


Under 21 Kumite Male -68 kg
1 FRA250 Freddy Ichane
2 LAT189 Kalvis Kalnins
3 ALG197 Abdelkrim Bouamria
3 GER242 Noah Bitsch

Under 21 Kumite Male -78 kg
1 SRB146 Nikola Jovanovic
2 TUR251 MUSTAFA UTKU ŞAHİN
3 FRA316 Abdourhaman Drame
3 JPN197 Ryuichi Tani

Under 21 Kumite Male 78+ kg
1 MAR153 Assil Benaissa
2 EGY272 Ossama Mansour
3 BLR188 Andrei Grinevich
3 VEN175 Angel Aponte
Son Güncelleme: Çarşamba, 17 Şubat 2010 15:03
 
TwitterFacebook

Comments are now closed for this entry