Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
İLK ÖĞRETİM OKULLAR ARASI KARATE MÜSABAKALARI YAPILDI PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Çarşamba, 10 Mart 2010 13:34

Milli Eğitim Müdürlüğü 2009-2010 faaliyet programında yer alan İlköğretim Okullar arası Karate İl Birinciliği Müsabakaları yapıldı. Şampiyonada dereceğe giren sporculara madalya verildi.

Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Cemal Gürsel Spor Salonu’nda yapılan İlköğretim Okullar arası Karate İl Birinciliği müsabakalarına katılım bir hayli fazla olurken, sporcular kata ve kumite müsabakalarında çorlu ve çekişmeli bir madalya mücadelesi verdi. Karate İl Birinciliği müsabakalarına Pasinler İbrahim Hakkı İlköğretim Okulu, Polis Amacı İlköğretim Okulu, İMKB İlköğretim Okulu, Kültür Kurumu İlköğretim Okulu, Ömer Nasuhi Bilmen İlköğretim Okulu, Özel İstiklal İlköğretim Okulu, Atatürk İlköğretim Okulu, Şair Nefi İlköğretim Okulu, Cemal Gürsel İlköğretim Okulu, Sabancı İlköğretim Okulu, İnönü İlköğretim Okulu, Kocatepe İlköğretim Okulu, Necmettin Karaduman İlköğretim Okulu, Mehmetçik İlköğretim Okulu, Özel Aziziye İlköğretim Okulu,  Nihat Kitapçı İlköğretim Okulu ve Fatih İlköğretim Okulu iştirak etti. Büyük çekişmeye sahne olan müsabakaları sporcuların aileleri, okul idarecileri ve çok sayıda beden eğitimi öğretmeni katıldı. Karate Bölge Temsilcisi Ahmet Çelebi ve Milli Eğitim Müdürlüğü Ligler Heyetinin gözetiminde yapılan şampiyona da dereceğe giren sporculara madalya verildi.

Bölge temsilcisi Ahmet Çelebi, bölge hakemleri Muhammet Çelebi v e Hamdi Daştan’ın yanı sıra aday hakemlerden Emre Karataş, Bahadır Sayıncı, Kürşat Öztaş, Murat Yalçın, Tuğrul Şinasi Şahiner, Yusuf Çiftçi, Emin Aytek, Murat Yamanoğlu ve Niyazi Akar’a ilk kez resmi müsabakalarda görev verdi ve maç yönetmelerini sağladı.

Müsabakalardan sonra ilk üçe giren sporculara madalyaları verildi. Şampiyonada il birinciliğini kazanan sporculara Nisan ayında Sivas’ta yapılacak olan İlköğretim Okullar arası Türkiye Şampiyonasında Erzurum’u temsil edecekler.

Son Güncelleme: Cuma, 23 Temmuz 2010 11:53
 
TwitterFacebook

Yorumlar

 
# :):)DİLARA 07-06-2010 13:14
ahmet hocam ben eski öğrenciniz dilara ya ben gelmek istiyorumda bir türlü kısmet olmuyor ama en yakın zamanda katılmak isterim sizin sayfanızdan olan biteni takip ediyorum başarılarınızın devamını diliyor saygılar arz ediyorum... :-)
:D
 

Comments are now closed for this entry