Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
KARATECİLERİMİZ MADALYA İLE DÖNDÜ PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Çarşamba, 10 Mart 2010 13:39

Ankara’da yapılan Büyükler Karate Şampiyonası’nda Erzurumlu karatecilerden Necati Pınarbaşı ve Aydan Akbulut, üçüncü olarak bronz madalya kazandı.

Türkiye Büyükler Bay ve Bayanlar Karate Şampiyonası Cuma, Cumartesi ve Pazar günü Ankara’da yapıldı. Kata ve Kumite dallarında yapılan şampiyonaya Türkiye’den 370 sporcu katıldı. Erzurum’dan ise şampiyonaya dört karateci iştirak etti. Büyük çekişmenin yaşandığı şampiyonada Erzurum’dan iki sporcu madalya kazanmayı başardı. Bölge Temsilcisi ve Karate Antrenörü Ahmet Çelebi yönetiminde Ankara’da Tatamiye çıkan sporcularımızdan Aydan Akbulut bayanlarda 55 kiloda Türkiye 3. Olarak bronz madalya kazandı.

Erkeklerde tatamiye çıkan ve büyük bir başarı gösteren 75 kilodaki karatecimiz Necati Pınarbaşı Türkiye üçüncüsü olmayı başardı. İki sporcumuzda Uluslar arası Boğaziçi Karate Turnuvası için milli takıma seçildiler. Uluslar arası Boğaziçi Karate Turnuvası Nisan ayında İstanbul’da yapılacak.

 

Son Güncelleme: Cuma, 23 Temmuz 2010 11:53
 
TwitterFacebook

Yorumlar

 
# TebriklerYahyaKUŞ 15-03-2010 10:43
Hocam çocuklarımızı Başarılarından ve Müsabakalarda sergiledikleri performansların dan dolayı kutluyor Katılacakları turnuvalarda başarılarının devamını diliyorum.Yahya KUŞ
 

Comments are now closed for this entry