Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
ANTRENÖR EĞİTİM KURSU ERZURUM DA... PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Çarşamba, 17 Mart 2010 23:05

 

Karate 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu başladı. 22 Antrenör adayı,  Erzurum’da Eğitim Kursuna tabi tutuldu.

Karate 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu başladı. 22 Antrenör adayı,  Erzurum’da Eğitim Kursuna tabi tutuldu.

1. Kademe Karate Yardımcı Antrenör Kursu Erzurum’da başladığı bir haftayı geride bırakan Antrenör adayları teorik dersleri bitirdi ve bugünlerde salonda uygulamalı taktik dersleri görmeye  başladı.  15 Martta start alan 1. Kademe Karate Antrenör Kursuna BESYO öğretim Görevlileri tarafından Antrenör adaylarına teorik bilgiler verildi. Bugünlerde ise Karate Bölge Temsilcisi Ahmet Çelebi ve Trabzon Bölgesinden Ali Cora Antrenör adaylarına uygulamalı teknik taktik eğitimi veriyorlar.

15 KURSİYER ERZURUMLU

Erzurum’da yapılan Karate 1. Kademe Antrenör Kursu’na 15’i Erzurumlu olmak üzere toplam 22 kursiyer katılıyor. Karate Bölge Temsilcisi Ahmet Çelebi kursa katılımın kendilerini sevindirdiğini belirterek, “Karate de çıta her geçen gün yükseliyor. Bu kursu başarı ile bitiren arkadaşlarımız 1 Kademe Antrenör olacaklar ve geleceğin yeni karatecilerini ve şampiyonlarını yetiştirmeye başlayacaklar. Erzurum’dan 15 Antrenör adayının katılması ise bizim için başka bir mutluluk. Artık bu arkadaşlarımızda görev üstlenip, karateye hizmet edecekler” şeklinde konuştu.

KURS ZEVKLİ GEÇİYOR

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sporcu Eğitim Kamp Merkezi ve Cemal Gürsel Spor Salonu Cimnastik Salonunda yapılan 1. Kamede Karate Antrenör Kursu oldukça zevkli geçiyor.  Antrenör adayları Teknik Taktik Uygulamalı derslerde ter dökmelerine rağmen oldukça istekli gözüküyorlar. Antrenör Adaylarının dünkü uygulama dersinde gösterdikleri başarılı performans, Karate Bölge Temsilcisi Ahmet Çelebi’yi de oldukça mutlu etti. Çelebi, “Antrenör adaylarımızın istekli çalışması ve derslere karşı duyarlı olmaları bizimde çalışma şevkimizi artırıyor” dedi.

 

 

 

Son Güncelleme: Pazartesi, 05 Aralık 2011 14:10
 
TwitterFacebook

Comments are now closed for this entry