Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
RESUL ÇELEBİ DÜNYA EVİNE GİRDİ PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Perşembe, 01 Temmuz 2010 11:47

Karate Federasyonu’nda görev yapan Resul Çelebi geçtiğimiz akşam düzenlenen düğün töreninde Emine İmamoğlu ile hayatını birleştirdi.

Evli spor adamları kervanına Resul Çelebi’de katıldı. Yıllarca Çelebispor Kulübü’nde karate antrenörü olarak görev yapan ve iki yıldır da Karate Federasyonu’nda görev yapan Resul Çelebi, önceki akşam Maksim Düğün Salonu’nda düzenlenen törenle dünya evine girdi ve Emine Çelebi (İmamoğlu) ile hayatını birleştirdi. Genç çiftin nikâh şahitliğini Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çintimar ile Albayraklarspor Kulüp Başkanı Fahrettin Albayrak yaptı. Genç çiftin nikah törenine Karate Federasyonu Genel Sekreteri Fahrettin Yıldız, diğer yöneticiler,  Karate Bölge Temsilcisi Ahmet Çelebi, Karate Federasyonu Personeli, Curling İl Temsilcisi Ensar Şahiner, Buz Hokeyi İl Temsilcisi Abdulhadi Çintimar ile genç çiftin aileleri, yakınları çok sayıda davetli ile sporcu katıldı.

Oldukça neşeli bir ortamda geçen düğün töreninde genç çift oldukça mutlu gözükürken, oğlu Resul Çelebi’yi evlendiren Ebubekir Çelebi, “Bu büyük gururu Allah her babaya yaşatsın” dedi.

Resul-Emine Çelebi çifti de hayatlarının en mutlu gününde kendilerine yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür ettiler. Gece takı töreni ve pasta kesiminin ardından sona erdi.

Son Güncelleme: Cuma, 23 Temmuz 2010 11:53
 
TwitterFacebook

Yorumlar

 
# Mutluluklaroğuzhan varol 01-07-2010 11:51
Allah mesut etsin, bir yastıkta kocatsın...
 
 
# tebrikMecid Pehlivan 07-07-2010 15:33
Kardeşim ömür boyu mutluluklar diliyorum....
 
 
# tebrikİhsan kaya 08-07-2010 13:30
Sevgili kardeşim. yeni ÇELEBİ ailesini tebrik eder. Mutluluklar dilerim.Allah mesut etsin inşallah.
 

Comments are now closed for this entry