Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
ERZURUM' DA KUŞAK SINAVI HEYECANI... PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Salı, 01 Mart 2011 11:43

Hafta sonunda Erzurum’da karatede kuşak terfi sınavlarının heyecanı yaşandı. Gencinden yaşlısına karate yapan sporcular bir üst kemere geçmek için Bölge Temsilcisi Ahmet Çelebi ve jüri üyeleri karşısında ter döktü.

Hafta sonunda Erzurum’da karatede kuşak terfi sınavlarının heyecanı yaşandı. Gencinden yaşlısına karate yapan sporcular bir üst kemere geçmek için Bölge Temsilcisi Ahmet Çelebi ve jüri üyeleri karşısında ter döktü.

(Erzurum-GSİM) Karate Federasyonu faaliyet programında yer alan, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğini yaptığı Karate Kuşak Terfi Sınavları hafta sonunda Yakutiye Spor Salonu’nda yapıldı. Karate seminerine 400 dolayında karateci katılırken, kuşak terfi sınavlarına da 250 dolayında karateci katıldı. Karate Bölge Temsilcisi Ahmet Çelebi tarafından verilen seminer büyük bir ilgi gördü. 400 dolayında karateciye Çelebi tarafından teorik ve uygulamalı olarak seminer verildi. Tribünleri dolduran karate ve spor severler, salonda hünerlerini sergileyen karatecilere alkış yağdırdı. Dolu tribünler önünde sabah seminerde ter döken karateciler öğleden sonra  kuşak sınavında bir üst kemere geçmek için ter döktü.

KARATE CAMİASINI GURURLANDIRAN TABLO

Dün Yakutiye Spor Salonu’nda bin dolayında spor sever önünde gerçekleştirilen Kuşak Terfi Sınavlarında 250 karateci bir üst kemere geçmek için karatede yeteneklerini sergiledi. Gençlik ve Spor Yakutiye İlçe Müdürü Suat Yılmaz, Palandöken İlçe Müdürü Köksal Kaçmaz ve çok sayıda kamu kurum müdürünün de izlediği kemer terfi sınavları Karate Camiası için de gurur kaynağı oldu.

Temsilcisi ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Koordinatörü olan Ahmet Çelebi, “Karate camiası olarak bu tablo bizleri gururlandırmıştır. Dolu tribünler önünde yaptığımız seminere, 400 dolayında sporcu katıldı. Kemer terfi sınavlarına ise 250 dolayında karateci katıldı. Bu tablo bizim için gurur kaynağı olmuştur” dedi.

Bu arada Karate Kuşak Terfi sınavlarında başarılı olan sporcular önümüzdeki günlerde bir üst kemere terfi edecekler.

Son Güncelleme: Pazar, 31 Temmuz 2011 13:26
 
TwitterFacebook

Yorumlar

 
# herkesi tebrik ediyorumözlem güzeltan 06-03-2011 10:51
herkesi tebrik eder başarılarının devamını dilerim :D :D :D
 

Comments are now closed for this entry