Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
GENÇ KARATECİLER BÜYÜKLERDE GÜLDÜ... PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Perşembe, 17 Mart 2011 13:59
 11-13 Mart 2011 Tarihleri arasında Muğlanın Dalaman ilçesinde yapılan Türkiye Büyükler Karate Şampiyonsında  2 Madalya İle dönen Karatecilerimiz...

Muğla Dalaman’da yapılan Büyükler Karate Türkiye Şampiyonası’nda bronz madalya kazanan Aydan Akbulut,Cihat Kırcı ve final müsabakalarına çıkan üç sporcu Avrupa Şampiyonası Milli takım seçmelerine katılacak.

(Erzurum-GSİM)Muğla’dan iki bronz madalya ile şehre dönen karatecileri şimdi de Milli takım seçmelerinin heyecanı sardı. Antrenör Ahmet Çelebi yönetiminde geçtiğimiz günlerde Muğla’nın Dalaman ilçesinde yapılan Büyükler Karate Türkiye Şampiyonası’nda 55 kiloda Tatamiye çıkan Aydan Akbulut, şampiyonada üçüncü olarak bronz madalya kazandı. Erzurum Çelebisporlu bir diğer Milli karateci Cihat Kırcı da  67 kiloda bronz madalya almayı başardı. İki sporcunun yanı sıra Burak Akbulut, Necati Pınarbaşı ve Emin Aytek'in de  Milli takım seçmelerine katılacağını belirten, Karate 7. Bölge Temsilcisi ve Antrenör Ahmet Çelebi, beş sporcuyla Avrupa Şampiyonası seçmelerine katılacağını bildirdi.

HEDEFLERİ AVRUPA

Genç sporcu kardeşlerimizin büyükler kategorisinde madalya kazanmalarının gurur verdiğini belirten Çelebi, Erzurum’dan beş karatecinin 30 Mart 2011 tarihinde İstanbul’da yapılacak olan Avrupa Şampiyonası Milli takım seçmelerine katılacaklarını söyledi.

Son Güncelleme: Pazartesi, 05 Aralık 2011 14:09
 
TwitterFacebook

Comments are now closed for this entry