Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
KARATECİLER OKULLARI İÇİN TER DÖKTÜ... PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Perşembe, 24 Mart 2011 14:58

Okullararası Küçükler ve Yıldızlar Karate İl Birinciliği Müsabakaları bugün Yakutiye Spor Salonu’nda yapıldı. Müsabakalarda Erzurum’u Türkiye Şampiyonası’nda  temsil edecek olan sporcular belirlendi.

Okullar arası Küçükler ve Yıldızlar Karate İl Birinciliği Müsabakaları bugün Yakutiye Spor Salonu’nda yapıldı. Müsabakalarda Erzurum’u Türkiye Şampiyonası’nda  temsil edecek olan sporcular belirlendi.

Müsabaka Sonuçları ve İstatistikleri...

(Erzurum-GSİM) Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullararası Küçükler ve Yıldızlar Karate İl Birinciliği Müsabakaları yapıldı. Bugün başlayan müsabakalarda ilk olarak kata, sonrasında ise kumite müsabakaları yapıldı. Karate Bölge Temsilcisi Ahmet Çelebi yönetiminde yapılan müsabakalarda çok sayıda hakem de görev yaptı. Oldukça çekişmeli geçen kata ve kumite  müsabakalarında karateciler şampiyon olmak için tatamiye çıktı.  Çok sayıda küçük ve yıldız karatecinin yarıştığı kata ve kumite müsabakalarını  Gençlik ve Spor İl Şube Müdürü Hüdaverdi Uğur, Yakutiye İlçe Müdürü Suat Yılmaz, Palandöken İlçe Müdürü Köksal Kaçmaz, Final Okulları Erzurum Şubesi Genel Müdürü Salih Çanakçı, Karate Bölge Temsilcisi Ahmet Çelebi ve çok sayıda spor sever ile okul yöneticileri ve spor severler izledi.

Kata ve kumite  müsabakaları sonrasında ilk üçe giren sporculara salondaki protokol tarafından madalyaları verilirken, okullara da kupaları verildi.  Karate 7. Bölge Temsilcisi Ahmet Çelebi, Erzurum’da yapılan Küçükler ve Yıldızlar İl Birinciliği’nde Şampiyon olan karatecilerin, mayıs ayında Samsun’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’nda Erzurum’u temsil edeceklerini söyledi.

Yapılan Kata müsabakalarında 1999 doğumlu kızlarda İMKB İlköğretim Okulu’ndan Nuray Yapağı birinci olurken, Erkeklerde Kocatepe İlköğretim Okulu’ndan Emirhan Çiftçi birinci oldu.  2000 doğumlu bayanlarda İMKB İlköğretim Okulu’ndan Özlem Kızıltan birinciliği kazanırken, erkeklerde Özel Final’den M. Ögeday Kızıltaş birincilik kürsüsüne çıktı.  2001 doğumlu bayanlarda Şükrüpaşa İlköğretim Okulu’ndan Şeydanur Albayrak birinci olurken, erkeklerde İMKB İlköğretim Okulu’ndan Furkan Yacan birinci oldu. 1997 doğumlu  Bayanlarda Özel Aziziye’den Gizem Deniz birinciliği elde etti. Erzurum'da birinci olan karateciler 03-05 Mayıs 2011 tarihlerinde Samsun'da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası'nda Erzurum'u temsil edecekler.

Son Güncelleme: Pazartesi, 05 Aralık 2011 14:09
 
TwitterFacebook

Yorumlar

 
# çok mutluyumözlemGÜZELTAN 25-03-2011 14:31
:D :D :D :D :D birinci :D :D :D olduğumdan dolayı ve okulumuzun birinci olduğundan dolayı çok mutluyum :shock: :lol: :P :oops:
 
 
# COMMENT_TITLE_R E KARATECİLER OKULLARI İÇİN TER DÖKTÜ...Guest 27-02-2012 10:30
tebrikler
 

Comments are now closed for this entry