Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
KUPA KARADAYIYA HEDİYE... PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Salı, 24 Mayıs 2011 16:55

Karatecilerimiz Rize’de yapılan Türkiye Kulüplerarası Karate Şampiyonasında kazandıkları gümüş kupayı, kendilerine destek verip, sponsor olan Karadayı Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karadayı’ya hediye ettiler.

Karatecilerimiz Rize’de yapılan Türkiye Kulüplerarası Karate Şampiyonasında kazandıkları gümüş kupayı, kendilerine destek verip, sponsor olan Karadayı Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karadayı’ya hediye ettiler.

 

 

(Erzurum-GSİM) Önceki Hafta Rize’de yapılan Kulüplerarası Türkiye Karate Şampiyonası’nda Büyük Erkekler kata da ikinci , kumitede üçüncü ve Ümit-Gençler kumitede üçüncü olarak Erzurum’a 3 kupa getirerek, Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupasına katılmaya hak kazanan karateciler kendilerine destek veren Karadayı Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karadayı’ya kata dalında kazandıkları ikincilik kupasını hediye ettiler. Çelebispor’a sponsor olan ve maddi destek sağlayarak Kulüplerarası Avrupa Şampiyonas’ına gitmesinde önemli rol oynayan Karadayı Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karadayı’yı dün çalışma ofisinde ziyaret eden karateciler gümüş kupayı kendisine hediye ettiler. Ziyarette Çelebispor ve Gençliksporlu karateciler yer alırken, Karate 7. Bölge Temsilcisi ve Antrenör Ahmet Çelebi de yer aldı. Oldukça neşeli bir ortamda geçen ziyarette, karatecilerin kendisine kata dalında alınan Türkiye İkinciliği Kupasını hediye etmesinden büyük bir mutluluk duyan Başarılı İşadamı Karadayı, “Sağlıklı gençlerin yetişmesi için sporun büyük önem taşıdığını hepimiz biliyoruz, bende bir ciritçiyim ve lisanslı olarak bu sporu sürdürüyorum. Çelebispor’a ve gençlere sponsor olduğum için mutluyum, bundan sonra da bu gençlere destek vermeye devam edeceğim. Yurt dışında ve yurt içinde yapılacak olan tüm müsabakalarda Çelebispor’un katılacağı organizasyonlara sponsor olup, destek vermeye devam edeceğim” dedi.

 

 

 

MÜZE OLUŞTURACAK

 

Çelebispor’un ve karatecilerin elde ettiği başarıdan dolayı kendisinin de gurur duyduğunu ifade eden Karadayı Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karadayı, karatecileri zafere taşıyan Antrenör Ahmet Çelebi’yi de tebrik etti. İnşaat sektörünün en başarılı işadamlarından biri olan Karadayı, “Ahmet hocayı, yıllardır yakından takip ediyoruz, Erzurum’un sporu için can siperane çalışıyor. Sistemli ve planlı oalrak Çok da başarılı ve efendi sporcular yetiştirdi. Kendilerine sponsor olmaktan ve destek vermekten onur duyuyorum” diye konuştu.

 

Çelebispor Kulübü Karate Takımı Kaptanı Necati Pınarbaşı’nın elinden gümüş kupayı alan başarılı işadamı Karadayı, “Gençleri el birliği ile spora teşvik edip, onların sağlıklı yaşamalarını sağlamalıyız” dedi.

 

Artık bundan sonra kendi işyerinde bir müze oluşturacağının da müjdesini veren Ahmet Karadayı, “Müzemize daha çok kupa ve madalya bekliyoruz. Başarı sizden destek bizden” dedi.

 

Diğer işadamlarının da spora destek çıkmalarını ve başarı için takımlar ile sporculara sponsor olmaları gerektiğinin altını çizen Karadayı, fırsat bulduğu anda Ankara’da yapılacak olan Kulüplerarası Avrupa Karate Şampiyonası’nı izleyeceğini de ifade etti.

 

 

ÇELEBİ: ERZURUM TARİHİNDE BİR İLK

 

Karate 7. Bölge Temsilcisi ve Karate Antrenörü Ahmet Çelebi ise Erzurum’un spor tarihinde ilk kez üç takımdan 15 sporcunun kulüpler düzeyinde Avrupa Karate Şampiyonası’nda mücadele edeceğini ve tatamiye çıkacağını belirterek, “15 sporcuyla tatamiye çıkacak ve ülkemizi temsil edecek olmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Bu büyük başarı bizim için Erzurum ve Ülkemiz adına bir övünç kaynağı” dedi.

 

Çelebi, Karadayı Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karadayı’nın kendilerine sponsor olup, destek vermesinin daha fazla başarı için kendilerini cesaretlendirdiğini belirterek, Bunun için Ahmet Bey’e teşekkür ediyoruz şeklinde konuştu.

Son Güncelleme: Pazar, 29 Ocak 2012 13:07
 
TwitterFacebook

Yorumlar

 
# teşekkürlereren 26-05-2011 08:16
karadayı gruba çelebi spora verdidi destekten dolayı çok teşekkür ediyorum... çelebi spor sporcuları olarak sizin için elimizden gelenin fazlasını yapacağımızdan hiç kuskumuz olmasın...
 
 
# COMMENT_TITLE_R E KUPA KARADAYIYA HEDİYE...necati 26-05-2011 10:45
celebi spor külübü karate takımı kaptanı olarak sayın ahmet karadayıya gösterdiği ilgi ve destekten dolayı kendi adıma ve bütün celebi spor ailesi adına teşekkür ediyorum.sizin gibi sporu seven ve sporcuya destek veren herkesi aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz.sayın hocamız ahmet celebiyede bizleri yetştirip bügünlere getirdiği için ve gençlik spor il müdürlüğümüz sayın fatih çintimar ve calışanlarına ayrıca tesekkürlerimi iletiyorum.. son olarakta sizlerin emeklerinizi boşa cıkarmayacağimi za ve daha büyük dereceler elde edeceğimize söz veriyorum...... ...
 
 
# COMMENT_TITLE_R E KUPA KARADAYIYA HEDİYE...Muhammed Çelebi 28-05-2011 17:53
Spora ve Sporcuya vermiş olduğunuz destekten dolayı Kulübümüz adına karadayı grup yönetimine, yönetim kurul başkanı Sayın Ahmet Karadayıya ve emeği geçen herkese teşekkürler...S aygılarımla Muhammed Çelebi Kulüp Yöneticisi/Kara te Antrenörü
 
 
# tebriklerfatih yıldız 31-05-2011 17:39
çelebi spor takımı ve sporcuları olarak en başta antrenörümüz syn Ahmet ÇELEBİ ye şükranlarımı sunarım sponsorluk hususunda ise syn KARADAYI gurupa
teşekkürlerimi bir borç bilirim... Daha iyi başarılara adım atacağımıza inanıyorum ALLAH yar ve yardımcımız olsun...
 
 
# COMMENT_TITLE_R E KUPA KARADAYIYA HEDİYE...Guest 31-05-2011 17:41
TEBRİKLER .......
 
 
# COMMENT_TITLE_R E KUPA KARADAYIYA HEDİYE...özlem güzeltan 11-06-2011 15:41
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D çelebi spor kulübü takımını tebrik eder başarılarının devamını dilerim :D :D :D :D :D
 

Comments are now closed for this entry