Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
AHMET ÇELEBİ'YE BÜYÜK ONUR PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Çarşamba, 13 Temmuz 2011 16:00

Yunanistan’da yapılan Dünya Karate Federasyonu Milli Takım Antrenörleri Seminerine katılan Erzurumlu Karate Antrenörü Ahmet Çelebi, başarı diplomasını Dünya Karate Federasyonu Başkanı Antonia Espinosa’nın elinden aldı.

        Erzurum ve Milli takım karate Antrenörü Ahmet Çelebi’ye Dünya Karate Federasyonu tarafından sertifika verildi.  Karate Antrenörü Ahmet Çelebi, Dünya Karate Federasyonu Milli Takım Antrenörleri Sertifika Programı 06-10 Temmuz 2011 tarihlerinde Yunanistan’ın Lutraki şehrinde yapıldı. Artık Uluslararası Karate Antrenörü diploması alan Ahmet Çelebi, büyük bir gurur yaşarken, diplomasını Dünya Karate Federasyonu Başkanı Antonia Espinosa’nın elinden aldı. Dünya Karate Federasyonu Başkanı Antonia Espinosa’dan diploma almanın onurunu yaşayan Çelebi, “Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada hayatımı verdiğim karate sporuna hizmet etmeye devam edeceğim. Bu sporda ilimize ve ülkemize faydalı sporcular yetiştirmek için yine büyük fedakârlıklar yapacağım” dedi.

Son Güncelleme: Pazar, 11 Mart 2012 15:59
 
TwitterFacebook

Yorumlar

 
# Yakışır be hocam.Mustafa Dikmen 09-10-2011 17:13
Milli gururumuz olan Ahmet hocama helal olsun. Daha nice başarılara imza atacağınıza olan inancımı paylaşmak isterim. Selamlar.
 

Comments are now closed for this entry