Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
ÇELEBİ SPOR YÜZMEDE TAM GAZ PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Cuma, 22 Temmuz 2011 13:33

Kulübümüzün düzenlediği Yaz Yüzme Kursları Büyük Bir ilgi görüyor. Onlarca öğrenciyi yaz boyunca yüzme havuzunda yüzdürmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Kulübümüzün düzenlediği Yaz Yüzme Kursları Büyük Bir ilgi görüyor. Onlarca öğrenciyi yaz boyunca yüzme havuzunda yüzdürmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Çelebi Spor Kulübü olarak faaliyet gösterdiğimiz spor branşlarındaki çalışmalarmız yoğun bir tempoda devam ederken, Yüzme Kurslarımızda büyük bir ilgi görüyor. Çelebi Spor Kulübü olarak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kapalı Yüzme Havuzu’nda düzenlemiş olduğumuz yüzme kurslarına öğrencilerimizin büyük bir ilgi göstermesi ve ailelerinin de çocuklarını yalnız bırakmaması bizleri mutlu ediyor.

Çelibespor Kulübü Başkanı Resul Çelebi, Yaz Yüzme Kurslarına öğrencilerin ve velilerinin ilgisinden duyduğu mutluluğu dile getirirken, en iyi şekilde minik yavrularımıza hizmet etmeyi kendilerine borç bildiklerini söyledi.

Çelebispor Kulübü Başkanı Resul Çelebi, “Amacımız Erzurum’da ikamet eden ve yüzme öğrenmek isteyen öğrencilere yüzme öğretmek, ailelerin de havuza gelerek çocuklarını yalnız bırakmamaları ve çalışmaları yakından takip etmeleri bizleri sevindiriyor. Tecrübeli antrenörlerimiz sayesinde çocukların kısa sürede yüzme öğrenmeleri bizleri mutlu etmiştir” diye konuştular.

Son Güncelleme: Pazartesi, 05 Aralık 2011 14:06
 
TwitterFacebook

Yorumlar

 
# yüzmeyi severimemir çelik 12-08-2011 16:07
ben bu yüzme okuluna gittim ve harika bir yüzme okulu tvsye ederm :arrow:
 

Comments are now closed for this entry