Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
PINARBAŞI İTALYA'DAN GÜMÜŞ MADALYA İLE DÖNDÜ... PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Salı, 06 Eylül 2011 14:05

Karatede başarıdan başarıya koşan Çelebispor’un Milli karatecisi Necati Pınarbaşı, İtalya’da yapılan Akdeniz Ülkeleri Karate Şampiyonası’nda ikinci olarak gümüş madalya kazandı.

Karatede başarıdan başarıya koşan Çelebispor’un Milli karatecisi Necati Pınarbaşı, İtalya’da yapılan Akdeniz Ülkeleri Karate Şampiyonası’nda ikinci olarak gümüş madalya kazandı.

 Erzurumlu Milli karateci Necati Pınarbaşı’nın başarılı çıkışı tüm hızıyla sürüyor. Yurt içinde elde ettiği şampiyonlukların yanı sıra uluslararası arenada da başarılı sonuçlara imza atan Necati Pınarbaşı, İtalya’dan da gümüş madalya ile dönüyor. Bu yıl Gürcistan’ın Batum Kentinde yapılan Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonasında kürsüye çıkan ve ardından da Rusya’da Uluslararası Moskova Karate Turnuvası’nda şampiyon olan Necati Pınarbaşı, Sakarya’da yapılan Open Uluslararası Karate Şampiyonasında kürsüye çıkmayı başarmıştı. Çelebispor’un Milli gururlarından Necati Pınarbaşı, hafta sonunda İtalya’da yapılan Akdeniz Ülkeleri Karate Şampiyonası’nda da ikinci olarak gümüş madalyayı Türkiye’ye getirmeyi başardı. Türkiye’nin takım halinde ikinci olduğu şampiyonada Necati Pınarbaşı’nın elde ettiği derece Erzurum’da da sevinçle karşılandı.

ÇİNTİMAR: NECATİ GURURUMUZ OLDU

Spor İl Müdürü Fatih Çintimar, Necati Pınarbaşı’nın kilosunda Akdeniz Ülkeleri Karate Şampiyonası’nda ferdi olarak ikinci olmasının sevincini yaşadıklarını belirterek, milli sporcunun Türkiye’nin yanı sıra Erzurum’un da gurur kaynağı olduğunu söyledi. Çintimar, “Necati’nin yurt içi ve uluslararası arenada başarılı olması bizler içinde bir gurur kaynağı olmuştur. Necati Pınarbaşı’nı ve kendisini yetiştiren Antrenör Ahmet Çelebi’yi kutluyorum” dedi.

Antrenör Ahmet Çelebi’de Milli karateci Necati Pınarbaşı’nın önümüzdeki ay Malezya’da yapılacak olan Dünya Karate Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edeceğini belirterek, milli sporcunun İtalya’da yapılan Akdeniz Ülkeleri Karate Şampiyonası’nda iyi bir tecrübe kazandığının altını çizerek, kazandığı ikincilik madalyasının da Milli sporcuya Malezya yolculuğu öncesinde iyi bir moral kaynağı olduğunu söyledi.

Son Güncelleme: Pazar, 29 Ocak 2012 13:07
 
TwitterFacebook

Yorumlar

 
# tebrik ederimözlem güzeltan 07-09-2011 19:28
NECATİ abimi tebrik eder başarılarının devamını dilerim :D
:D
 
 
# tebriksinem 07-09-2011 19:28
necati kardeşimi kutlarım,inşall ah daha iyi başarılara imza atarsın..
 
 
# TEBRİKLER ASLAN PARÇASIözkan 10-09-2011 21:28
ÖNCELİKLE NECATİ'Yİ TEBRİK EDERİM BU BÜYÜK BAŞARIDA EMEĞİ GEÇEN AHMET HOCAMADA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNMAYI BİR BORÇ BİLİRİM.BU BİZİM NE İLK NEDE SON BAŞARIMIZ OLACAK VE HERKES BİLECEK Kİ ERZURUM KARATEDE BİR EKOLDÜR VE OLMAYA DEVAM EDECEK.
 
 
# tebriklerGuest 11-09-2011 16:17
bu uğurda emek veren herkeze ve en büyük destek kaynağımız hocamıza teşekkür edioruz... dünya şampiyonasında 1. olma ümidiyle dualarımız seninle yolun açık olsun...
 
 
# tebrikenes kaya 11-09-2011 16:20
bu uğurda emek veren ve en büyük destek kaynağımız hocamıza teşkkür ediyoruz...düny a şampiyonasında 1. olma ümidiyle dualarımız seninle yolun açık olsun...
 

Comments are now closed for this entry