Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
KARATE İL BİRİNCİLİĞİ MAÇLARI NEFESLERİ KESTİ... PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Salı, 14 Şubat 2012 13:33

Karate İl Birinciliği Müsabakaları yapıldı. Yakutiye Spor Salonunda yapılan müsabakalar tıklım tıklım dolu tribünler önünde yapıldı. 330 karateci il şampiyonu olmak için mücadele etti. Çelebisporlu karatecilerimiz çeşitli yaş gruplarında dereceler alarak yine madalyaları topladılar.

Karate İl Birinciliği Müsabakaları yapıldı. Yakutiye Spor Salonunda yapılan müsabakalar tıklım tıklım dolu tribünler önünde yapıldı. 330 karateci il şampiyonu olmak için mücadele etti. Çelebisporlu karatecilerimiz çeşitli yaş gruplarında dereceler alarak yine madalyaları topladılar. 

MÜSABAKALARDA ALINAN SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

 

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Karate İl Temsilciliğinin düzenlediği Karate İl Birinciliği Müsabakaları yapıldı. Yakutiye Spor Salonu’nda yapılan karate il birinciliği müsabakalarına minikler, yıldızlar, ümitler ve gençlerde 330 sporcu katıldı. Tıklım tıklım dolu tribünler önünde gerçekleştirilen müsabakalarda sporcular şampiyonluk için ter döktü. Tekmeler gün boyu yapılan müsabakalarda il şampiyonluğu için kalkarken, karşılaşmalarda Karate Başantrenör Kursu için Erzurum’da bulunan Türk karatesinin önde gelen antrenörleri de hakemlik yaptı. 330 karateci dolu tribünler önünde müthiş bir karate resitali sunarken, il birincisi olabilmek için de kıyasıya yarıştılar. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çintimar ile İdari İşler Şube Müdürü Memduh Ceyhan, Palandöken İlçe Müdürü Köksal Kaçmaz, Yakutiye İlçe Müdürü Suat Yılmaz ile Spor Şefi Bülent Tilkidöğen’in de tribünleri onurlandırdığı ve sporculara madalyalarını verdikleri müsabakalarda öğrenci velileri ve spor severlerde karatecilerin müsabakalarını ilgi ile izlerken, sporcuları her güzel hareketinden dolayı alkışladı.

  

TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILACAKLAR

Karate Federasyonu 7. Bölge Temsilcisi Ahmet Çelebi, yaptığı açıklamada 330 karatecinin il birincisi olmak için yaş gruplarında kata ve kumite müsabakalarında tatamiye çıktıklarını belirterek, “Bu il şampiyonasının ardından Erzurum karmasını oluşturacağız ve Erzurum bölgesi karatecileri olarak 02-04 Mart 2012 tarihlerinde Antalya’nın Alanya ilçesinde yapılacak olan Türkiye şampiyonasına katılacağız. İl Birinciliği müsabakalarında karateye gösterilen ilgi ve alakadan dolayı herkese teşekkür ederiz” dedi.

Sabah 09.00 da başlayan ve 17.00’da sona eren Minikler, Yıldızlar, Ümit ve Gençler Karate İl Birinciliğinde ilk üçe giren sporculara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından madalya verildi.  

 

Son Güncelleme: Perşembe, 10 Mayıs 2012 13:06
 
TwitterFacebook

Yorumlar

 
# COMMENT_TITLE_R E KARATE İL BİRİNCİLİĞİ MAÇLARI NEFESLERİ KESTİ.....f 18-03-2012 21:09
erzurumda karate gerçekten büyüyor...
 

Comments are now closed for this entry