Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
KARATECİLERİMİZ RUSYA DA... PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Cuma, 08 Haziran 2012 20:20

Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonası Rusya’nın Başkenti Moskova’da başlıyor. 10 Haziran’a kadar sürecek olan şampiyonada Ülkemizi temsil edecek olan Erzurum Gençlik Spor Kulübü Karate takımı, Rusya’ya uçtu.

Paylaş

    (Erzurum-GHSİM) Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonası Rusya’nın Başkenti Moskova’da başlıyor. 10 Haziran’a kadar sürecek olan şampiyonada Ülkemizi temsil edecek olan Erzurum Gençlik Spor Kulübü Karate takımı, Rusya’ya uçtu. Antrenör Ahmet Çelebi yönetiminde Rusya’ya giden Erzurum Gençlik Spor Kulübü’nde sporcu olarak Selim Topaloğlu, Mustafa Sadık Akbulut, Serkan Bingöl, Kadir Yılmaz ve Erol Can Kahyaoğlu tatamiye çıkacak.

 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor’dan gelen Kadir Yılmaz ile Balıkesir’den gelen Erol Can Kahyaoğlu ilk kez Erzurum Gençlik Spor adına tatamiye çıkarken, Çelebi Spor’un milli gururu Necati Pınarbaşı ise İstanbul Büyükşehir Belediye Spor adına Rusya’nın Başkenti Moskova’da tatamiye çıkacak. Erzurumlu sporcular, Türkiye’den sonra Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonasında başarılı olacaklarını ifade ettiler.

 

    Gençlik Spor Kulübü Başkanı Memduh Ceyhan, geçen yıl olduğu gibi bu yılda Türkiye’yi Genç Erkekler Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası’nda temsil edecekleri için gururlu olduklarını söyledi. Gençlik Spor Kulübü Başkanı Ceyhan, “Bu noktaya çok çalışarak geldik. Büyük başarı gösteren Antrenörümüz Ahmet Çelebi ve sporcularımızı yürekten kutluyorum. Artık onlardan Rusya’nın Başkenti Moskova’da yapılacak olan Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonasında şampiyonluk kupasını ülkemize getirmelerini bekliyoruz. Sporcularımıza ve antrenörümüz Ahmet Çelebi’ye güvenimiz tam” diye konuştu.
Son Güncelleme: Pazartesi, 11 Haziran 2012 20:00
 
TwitterFacebook

Comments are now closed for this entry