Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
KARATE 7. BÖLGE SEÇMELERİ YAPILDI... PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Cumartesi, 28 Temmuz 2012 12:48

karate bayburt.JPG

Karate Federasyonu Faaliyet Programı’nda yer alan 7. Bölge Karate Seçmelerine Erzurum damga vurdu. Dağıtılan 95 madalyanın 75’ini Erzurumlu karateciler kazandı.

Geçtiğimiz hafta sonu Bayburt’ta yapılan 7. Bölge Karate seçmelerine Erzurumlu sporcular damga vurdu. Yıldızlar, Ümitler ve Gençler kategorisinde  yapılan 7. Bölge Karate Seçmeleri kata ve kumite de yapıldı. Bayburt Genç Osman Spor Salonu’nda yapılan seçmelere ev sahibi Bayburt’un yanı sıra Erzurum ve Iğdırlı karateciler katıldı.

Karate  Federasyonu 7. Bölge Temsilcisi Ahmet Çelebi yönetiminde yapılan müsabakalar nefesleri kesti. Karateciler bölge seçmelerinde dereceye girmek ve başarılı olmak için tüm güçleri ile tatamide mücadele etti. Yapılan müsabakalar sonucunda kata ve kumite müsabaklarında ilk üçe giren sporcular belirlendi.

Son Güncelleme: Cumartesi, 28 Temmuz 2012 12:50
 
TwitterFacebook

Yorumlar

 
# GURUR VERİCİ BU DUYGUYU SİZLERELE YAŞAMAK ÇOK GÜZELNAGEHAN TOSUN 25-11-2012 15:45
Merhabalar;
öncelikle tüm sporcularımızı canı gönülden kutluyorum . Ahmet hocam sizE ve tüm hocalarımıza çocuklarımızı böylesine güzel yetiştirip Erzurum'un adını duyurduğunuz için teşekkürlerimi sunuyorum . ben ve ailem inanıyoruz ki ÇELEBİ SPOR KULÜBÜ olarak yetiştirdiğiniz bu çocuklarınız yarınlarda ülke ülke dolaşıp TÜRK bayrağını dalgalandıracak lar ve işte o zaman gerçek mutluluğu bir aile olarak SİZLERLE BİRLİKTE yaşayacağız . Başarılarınızın devamını diliyorum .ERZURUM il ikincisi CİHAN TOSUN'un ablasından sevgiler :)
 

Comments are now closed for this entry