Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
KARATECİLERİMİZ ANTALYA YOLCUSU... PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Pazar, 18 Kasım 2012 00:00

Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan, güven tazelemesinin ardından karatede yeni bir hamle başlattı. Türkiye’de 11 bölgeden 800 dolayında karateci Antalya Kemer’de yapılacak olan Milli takım Gelişim Kampına davet edildi.

(Erzurum-GHSİM)Karate 7. Bölgesinden 75 karateciye Antalya yolu gözüktü. Türkiye Karate Federasyonu faaliyet programında yer alan Karate Milli takım gelişim kampı bu yıl bayanlar ve erkekler olmak üzere iki ayrı bölümde Antalya Kemer’de gerçekleşecek. Federasyon tarafından gerçekleştirilecek olan kampa Türkiye’de Karate Federasyonu’na bağlı 11 bölgeden 800 dolayında karateci Milli takım Gelişim kampına katılacak. Erzurum’da 7. Bölge olarak bu kampa 75 karateci ile katılacak. Erzurum’dan 65, Iğdır’dan 5 ve Bayburt’tan da 5 karateci Milli takım gelişim kampına katılacak. Karate Milli takım Gelişim Semineri’ne 7. Bölgeden iştirak edecek olan 75 karateciden 65’inin Erzurum’dan olması büyük bir mutluluk kaynağı olurken, Erzurum karatesi adına da gurur vesilesi oldu. Milli takım Gelişim kampına 7. Bölge’den antrenör olarak Ahmet Çelebi, İdris Gürbüz ve Muhammet Çelebi katılacak.
 
KAMPLAR İKİ KATEGORİDE OLACAK
 
Karate 7. Bölgeden 75 sporcunun katılacağı Milli takım Gelişim Kampı önce bayanlara yönelik olacak. Türkiye’den 11 bölgede faaliyet gösteren ve Milli takım Gelişim kampına davet edilen bayan karateciler 18-25 Kasım 2012 tarihleri arasında Antalya Kemer Limak Otel’de kampa girecek. Erkekler ise 25 Kasım 02 Aralık tarihlerinde kampta olacak. Karate 7. Bölge Temsilcisi Ahmet Çelebi, “Türkiye’de karate Federasyonu’na bağlı 11 bölge temsilciliğinden belirlenen 800 dolayında karateci Kemer’deki Milli takım gelişim kampına katılacak.  Bizde Karate 7. Bölge temsilciliği olarak 75 karateci ile kampa iştirak edeceğiz. Ancak bu kampta yer alacak olan 75 sporcudan 65’inin Erzurumlu olması bizim için ve ilimiz sporu adına gurur verici. Çünkü biz bu kamda ne kadar çok sayıda sporcuyu Milli takıma gönderirsek, bundan sonra daha da büyürüz. Bize destek olan tüm öğrenci velilerine teşekkür ediyoruz”dedi.
Son Güncelleme: Pazartesi, 19 Kasım 2012 17:21
 
TwitterFacebook

Yorumlar

 
# GURUR VERİCİ BU DUYGUYU SİZLERELE YAŞAMAK ÇOK GÜZELNAGEHAN TOSUN 25-11-2012 15:49
Merhabalar;
öncelikle tüm sporcularımızı canı gönülden kutluyorum . Ahmet hocam size ve tüm hocalarımıza çocuklarımızı böylesine güzel yetiştirip Erzurum'un adını duyurduğunuz için teşekkürlerimi sunuyorum .

Ben ve ailem inanıyoruz ki ÇELEBİ SPOR KULÜBÜ olarak yetiştirdiğiniz bu çocuklarınız yarınlarda ülke ülke dolaşıp TÜRK bayrağını dalgalandıracak lar ve işte o zaman gerçek mutluluğu bir aile olarak SİZLERLE BİRLİKTE yaşayacağız.

Başarılarınızın devamını diliyorum.

ERZURUM il ikincisi CİHAN TOSUN'un ablasından sevgiler :)
 

Comments are now closed for this entry