Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
TEKMELER AVRUPA İÇİN KALKACAK... PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Perşembe, 05 Şubat 2015 16:45

Karate Erkek Milli Takımımız Avrupa Şampiyonası’na hazır. 42. Avrupa Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası’na milliler iddialı gitti. Kafilede Erzurum’dan antrenör Ahmet Çelebi ile milli karateci Mustafa Sadık Akbulut da yer aldı.

 

        6-8 Şubat tarihlerinde İsviçre’de yapılacak 42. Avrupa Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası’nda mücadele edecek Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Erkek Milli Takımımız ’da hedef tüm kategorilerde kürsüde yer almak. Erzurumlu milli karateci Mustafa Sadık Akbulut’un da yer aldığı milli takım madalya için kendisine güveniyor. Karate Bölge Temsilcisi ve Karate Federasyonu Teknik Kurul Üyesi Ahmet Çelebi de milli takımla birlikte İsviçre’ye uçtu.

 Karatede 2015 yılının uluslararası ilk büyük organizasyonu İsviçre’de yaşanacak. Zürih kentinin ev sahipliği yapacağı 42. Avrupa Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Erkek Milli Takımımız, Düzce’de yaptığı son etap kamp çalışmalarını tamamlayarak İstanbul’a geçti ve ardından da uçakla İsviçre’ye gitti. Saal Spor Salonu’nda yapılacak organizasyonda erkek milli sporcularımız 4’ü kata, 15’i de kumite olmak üzere ümit, genç ve 21 yaş altı kategorilerinde tatamiye çıkarak İstiklal Marşımızı okutmayı hedefliyor.

 Karate Bölge Temsilcisi ve Karate Federasyonu Teknik Kurul Üyesi Ahmet Çelebi de, şampiyona için iddialı olduklarını belirterek, hedefe ulaşacaklarını söyledi.

 

 

Son Güncelleme: Perşembe, 05 Şubat 2015 17:06
 
TwitterFacebook