Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
Kulübümüz & Fitness Center PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Cuma, 23 Ocak 2009 12:17

        Kulübümüz 1995 yılında Ahmet Çelebi başkanlığında kurulmuştur.

      Gençlerin fikren ve bedenen üstün özelliklerle donatılması için çalışmalarını sürdürerek Türk sporuna hizmet vermeye devam eden kulübümüz; 

       Erzurum da yaklaşık bin metre kare alana kuruludur. il merkezinde 2 ayrı tesiste olimpik zemin, ayrı ayrı antrenman salonları, sauna, duş ve ısıtma sistemleri ve son modern teknik fitness malzemeleriyle kaliteli bir eğitim sistemi uygulamaktadır.  Çelebi spor kulübü 1995 yılından bugüne kadar resmi rakamlarla 5700 kişiyi kulübüne lisanslayarak çeşitli organizasyonlarda yarıştırmıştır. Halen bünyesinde aktif olarak spora devam eden 1000’e yakın sporcu mevcuttur. Milli takımlara ilimizden karate branşı başta olmak üzere 33 sporcuyu kazandırmış ve bu sporculardan üniversitelerde okuyanların burs almalarına katkı sağlamıştır. 

     Ülkemiz ve milletimizin geleceği olan çocuklarımızı sporun gerektirdiği ilkeler doğrultusunda zeki, çevik ve ahlaklı birer sporcu olarak yetiştirip, devletine ve milletine bağlı bireyler haline getirerek topluma kazandırmak ve tüm spor organizasyonlarında ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeyi çizgi edinen spor kulübümüzün ilimiz ve ülkemiz adına 1000’ in üstünde madalya ve 100’ ün üstünde kupayı müzesine kazandırmıştır.

  Ne mutlu spora gönül verip, sporu bir yaşam biçimi haline getirenlere…

 

Son Güncelleme: Pazartesi, 23 Temmuz 2012 13:44
 
TwitterFacebook