Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
Başarılarımız PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Cuma, 23 Ocak 2009 12:22

 B a ş a r ı l a r ı m ı z 

Şampiyonlarımız

 Karate

Uluslararası Başarılarımız 

 Bölge Şampiyonlarımız 

 Aydan AKBULUT
 Balkan Şampiyonu
 Balkan İkincisi
 
 Necati PINARBAŞI
 Balkan İkincisi
 
 Burak AKBULUT
 Balkan Üçüncüsü
 
 Cihat KIRCI 
 Karadeniz Ülkeleri Şampiyonu
 
 Emre ŞAHİN
 Karadeniz Ülkeleri Şampiyonu
 
Serdar BİNGÖL
Dünya Kata Şampiyonası 5 ncisi
 Ayberk ERYILMAZ 
 Emre ŞAHİN
 Adem KÖROĞLU
 Ş. Cihat KIRCI  
 İ.Doğan DEDE
 Serhat BİNGÖL
 Fikret BALA
 Necati PINARBAŞI
 Hamdi DAŞDAN
 Aydan AKBULUT
 Bülent IŞIK
 Ercan ÖZDEMİR
 İ.Hakkı ŞİMŞEK
 Davut YILDIZ
 Murat KOÇ
 Özkan KIRIVEROĞLU
 Orhan ÖZÇELİK
 Ömer ALEMDAR
 Fatih VELİOĞLU
 A.Kadir ÖZÜNAL
 Murat YALÇIN
 Onur AYDIN
 Emre KARATAŞ
 S. Seher GENÇ
 Mahmut EFE
 Abdurrahman K.OĞULLARI
 Oğuzhan K.OĞULLARI
 Burak AYTEMİZ
 Eren ÖZDEMİR
 Abdulhadi KOŞATEPE

 Türkiye Şampiyonlarımız 

 R.Enes KAYA       Türkiye   1 ncisi
 Emre ŞAHİNTürkiye   1 ncisi
 Ş. Cihat KIRCI         Türkiye   1 ncisi
 Aydan AKBULUT    Türkiye   1 ncisi
 Emre ŞAHİN      Türkiye   2 ncisi
 Ş. Cihat KIRCI          Türkiye   2 ncisi
 Aydan AKBULUT    Türkiye   2 ncisi
 Burak AKBULUTTürkiye   2 ncisi
 Necati PINARBAŞITürkiye   2 ncisi
 Fatih VELİOĞLUTürkiye   3 ncüsü
 Orhan ÖZÇELİKTürkiye   3 ncüsü
 Aydan AKBULUT    Türkiye   3 ncüsü
 Merve ÖZMENLİTürkiye   3 ncüsü
 Serdar BİNGÖLTürkiye   3 ncüsü
 Emre ŞAHİN      Türkiye   3 ncüsü
 Burak AKBULUTTürkiye   3 ncüsü
 Necati PINARBAŞITürkiye   3 ncüsü
 Onur AYDINTürkiye   3 ncüsü
 Kürşat ÖZTAŞTürkiye   3 ncüsü

 Murat YALÇIN

Türkiye   3 ncüsü
 Ş. Cihat KIRCI         Türkiye   3 ncüsü
 Büyükler Bay Takım KataTürkiye   3 ncüsü
 Büyükler Bay Takım KataTürkiye   2 incisi

 İl Müdürlükleri Arası Türkiye Şampiyonası Derecelerimiz 

 Minikler 1.Grup Bay Takım Kata Türkiye   1 ncisi
 Minikler 2.Grup Bay Takım Kata Türkiye   1 ncisi
 Yıldızlar Bay Takım KataTürkiye   1 ncisi
 Ümitler Bay Takım KataTürkiye   1 ncisi
 Minikler 1.Grup  Bayan Takım Kata Türkiye   1 ncisi
 Ümitler Bay Takım KumiteTürkiye   1 ncisi
 Yıldızlar Bay Takım KumiteTürkiye   1 ncisi
 Yıldızlar Bayan Takım KataTürkiye   2 ncisi
 Minikler 2.Grup Bayan Takım KataTürkiye   2 ncisi
 Minikler 2.Grup Bay Takım KumiteTürkiye   3 ncüsü
 Ümitler Bayan Takım KumiteTürkiye   3 ncüsü

 Golf 

Hilal  OK

 29 Nisan 2007 1. Ayak Golf TurnuvasıTürkiye Üçüncüsü
 26 Ağustos 2007 5. Ayak Golf TurnuvasıTürkiye Üçüncüsü
 18-19 Mayıs 2007 Gençler Golf TurnuvasıTürkiye İkincisi

Fulya  KURT

 26 Ağustos 2007 5. Ayak Golf TurnuvasıTürkiye İkincisi
 29 Nisan 2007 1. Ayak Golf TurnuvasıTürkiye Üçüncüsü
 27 Mayıs 2007 2. Ayak Golf TurnuvasıTürkiye Üçüncüsü

 Kick Boks 

 Emre ŞAHİNTürkiye İkinciliği
Onur AYDINTürkiye Üçüncüsü

Taekwon do

İlknur  YILMAZ

 DGAP Taekwondo Şampiyonasıİkincilik

Tuncay  AKKUŞ

 DGAP Taekwondo Şampiyonasıİkincilik

Cimnastik

Trambolin Büyük Erkekler TakımTürkiye Şampiyonluğu
Trambolin Büyük Erkekler TakımTürkiye İkinciliği
Trambolin Büyük Erkekler TakımTürkiye Üçüncülüğü

Basketbol

 3. Lig Büyük Erkekler   Play Off

Şampiyonlarımız

Aydan AKBULUT

Cihat KIRCI

Şampiyonlarımız

Şampiyonlarımız

Burak AKBULUT

Necati PINARBAŞI

Şampiyonlarımız

Şampiyonlarımız

Emre ŞAHİN

Özkan KIRIVEROĞLU

Şampiyonlarımız

Şampiyonlarımız

Serhat BİNGÖL

Serdar BİNGÖL

Şampiyonlarımız

Şampiyonlarımız

R. Enes KAYA

Murat KOÇ

Şampiyonlarımız

Şampiyonlarımız

Murat YALÇIN

Onur AYDIN

Şampiyonlarımız

Şampiyonlarımız

Mükremin ÇADIRCI

Kürşat ÖZTAŞ

Şampiyonlarımız

Şampiyonlarımız

Orhan ÖZÇELİK

Eren ÖZDEMİR

Şampiyonlarımız

Şampiyonlarımız

Fulya YURT

Hial OK

 

Son Güncelleme: Çarşamba, 04 Şubat 2009 12:17
 
TwitterFacebook